Nadprzeponowo drobny dobrze wysycony guzek i zwapnienie pozapalne

Witam Chciałabym się dowiedzieć co oznacza Nadprzeponowo po stronie prawej widoczny drobny dobrze wysycony guzek o średnicy 30mm. Zwapnienie pozapalne. Gdzie mam się dalej udać? W ten wtorek wyszłam ze szpitala. Bardzo dziękuję za wyjaśnienie.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli jest to zwapnienie pozapalne nie ma powodów do obaw. Jeżeli tylko nie odczuwa Pani żadnych objawów niepożądanych nie ma powodów do obaw.