Nadużywanie alkoholu a zachowanie męża

witam, mąż nadużywa alkoholu a po wypiciu sika pod siebie i nic z tego se nie robi.Twierdzi ,że się czepiam i nie uważa tego za problem bo twierdzi że on nie musi pić.Kiedy mówię o rozwodzie i jego wyprowadzce z domu mówi ,że ja robię patologię,

Witam,
Pani mąż najpewniej nie widzi swojego problemu z alkoholem, gdyż jest pod wpływem mechanizmów uzależnienia .Jedyną osobą, która może mu pomóc jest psychoterapeuta uzależnień. Natomiast życie pod jednym dachem z osobą chorą jest niezwyle trudne i wyczerpujące. Zachęcam do odwiedzenia Poradni Leczenia Uzależnień, gdzie będzie Pani mogła uzyskać wsparcie, ale też dowiedzieć się jak sobie radzić w tej sytuacji.
Pozdrawiam

Zachęcam Panią do kontaktu z poradnią leczenia uzależnień, tam dostanie Pani więcej informacji na temat tego co można zrobić w takiej sytuacji