Nadużywanie alkoholu przez 26-latkę

Witam mam 26 lat od paru dłuższego czasu naduzywam alkoholu.. Pije cały tydzień potem 2/3 dni przerwy i znowu nie panuje nad tym Nir umiem żyć bez alkoholu dzięki niemu umiechsm się jestem normalna gdy nie pije trzesie mnie jestem agresywna... Z moja pamięcią jest juz nie tak serducho tez daje znaki...

Witam,
napisała Pani o bardzo ważnej sprawie - o niepanowaniu nad swoim piciem. Upośledzona kontrola picia jest jednym z podstaowych objawów uzależnienia. Polecam konsultację w Poradni Leczenia Uzależnień, tam psycholog z Panią porozmawia, oceni głębokość problemu i zaleci najlepszą formę leczenia. To, co ważne - żeby być przyjętą na wizytę należy ponad 24h nie spozywać alkoholu.