Nadużywanie alkoholu przez małżonka

Witam mąż ma problemy ze sobą i nie wiem jak mu pomuc choć nie jesteś my razem on nadużywa alkocholu i jest nie zdecydowany z którą z kobiet chcę być czy ma wrócić do mnie i dzieci czy być z kochanką jest zamknięty w sobie a jedynie po alkoholu się wyżala i nawet płaczę wiem że jest chory i na pewno potrzebuję pomocy proszę powiedzieć jak mogę mu pomóc i gdzie by musiał się zgłosić z góry dziękuje

Witam,

mąż może rozpocząć leczenie w Poradni Zdrowia Psychicznego i Leczenia Uzależnień, gdzie może rozpocząć leczenie, nie jest wymagane skierowanie. Jeśli
osoba z rodziny z własnej woli nie chce podjąć leczenia, można porozmawiać w tej sprawie ze specjalistami z Komisji do Spraw Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.
Również Panią zachęcam do skorzystania z pomocy Poradni.Osoby, które doświadczają choroby alkoholowej
członka rodziny również potrzebują wsparcia w radzeniu sobie z symptomami współuzależnienia.

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz

https://www.facebook.com/pages/Psychoterapia-Anga-Aleksandrowicz/849652415108571