Nadużywanie alkoholu przez ojca i objawy padaczki alkoholowej

witam mam pytanie moj tata duzo pije ostanio dwa razy po przerwie os alkoholu zemdlal w pracy I dostal drgawek raz zostal przewieziony do lelarza a kolejny do szpitala.jak.moge mu uswiadomic ze to padaczka alkoholowa boje sie ze takie ataki sie powtorza I nie bede wiedziala.co mam robic mieszkamy w anglii ide z nim do lekarza ale watpie zeby przestal pic.

Można wydrukować z internetu informację o padaczce alkoholowej a także poprosić lekarza o przekazanie tacie dokładnych informacji o chorobie oraz o zagrożeiach dla zdrowia i życia na przyszłość.