Nadwaga a chory kręgosłup

mam nadwage i chce sie jej pozbyć ,jestem po 3 operacjach kręgosłópa jakie najskuteczniejsze tabletki mi doradzicie

Dzień dobry,

Przede wszystkim należy zmienic nawyki żywieniowe i eliminować błędy dietetyczne.
Wskazana jest wizyta u dietetyka, który pokaże błędy oraz przygotuje plan żywieniowy.
Pomocny będzie także artykuł http://portal.abczdrowie.pl/zasady-zdrowego-odchudzania

Nie ma leku na odchudzanie - tylko dieta i aktywność fizyczna gwarantuje sukces. Suplement diety mogą w nieznaczny sposób wspomóc odchudzanie.

Dr Agata Cezari Dietetyk, Wrocław

Jasne, tabletki. Jakby takie bezpieczne tabletki istniały na pewno by Pani o tym już wiedziała. Żywienie to Pani zdrowie, karoseria to jedynie efekt tegoż zdrowia, więc radzę zmienić podejście i potraktować poważnie temat bo będzie za późno. Sama dieta powinna być dla Pani ułożona bardzo indywidualnie, a Pani z gruntu chce załatwić wszystko w sposób bardzo nieodpowiedzialny. Jeśli 3 operacje to dla Pani niewystarczający argument, to ja jestem w totalnym szoku. Bo jestem dokładnie w Pani wieku i żyję pełnią życia, wyglądam cudnie i młodo- BO ŻYWIENIE TO PODSTAWOWA FUNKCJA ŻYCIOWA, nie da się zignorować tego bo płaci się momentalnie zdrowiem. Pani już zapłaciła, a jak nie zmieni Pani podejścia do tematu będzie Pani płacić dalej, tylko bardziej słono.
pozdrawiam i proszę przemyśleć moją bardzo poważną odpowiedź na Pani zapytanie...