Nadwaga a operacyjne zmniejszenie żołądka

Witam pisze z prośba o pomoc a mianowicie w walce z moja nadwaga która powiększa się z miesiąc na miesiąc chciała bym podjąć się operacji żołądka, ponieważ już sobie z nią nie radze :( co trzeba zrobić gdzie się zgłosić wiem ze trzeba mieć około 45 BMI ja jak obliczałam mam 47,3 zęby zabieg był refundowany proszę o kontakt

Proszę o kontakt z dr Mariuszem Łobejko nr tel. 606 93 65 72 po godz. 15.00. Doktor zajmuje się zabiegami bariatrycznymi.

Dzień dobry,

Tego typu operacje nie rozwiążą istoty Pani problemu. Stąd po chwilowym sukcesie może Pani ponownie przybrać na wadze do stanu wyjściowego, jak nie więcej.
Przed podjęciem tak ważnej decyzji, najlepiej jak skorzysta Pani z konsultacji /leczenia?/ u lekarza psychiatry oraz psychoterapeuty - celem leczenia przyczyny Pani otyłości a nie samego objawu (przez ingerencję chirurgiczną).
Pomoc może Pani uzyskać w ramach NFZ - np.: Poradnia Zdrowia Psychicznego lub prywatnie. W internecie dostępna jest również lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, wg miejscowości.