Nadwrażliwość jednego z jąder

Witam, Ostatnio troszke pobolewało mnie prawe jądro, było jakby większe ciut ciut. Teraz już mnie praktycznie wogóle nie boli,lecz czuje jakby było bardziej wrażliwe. Byłem u urologa,który zrobił badanie USG , zbadał jądra itd i powiedział, że nie ma nic niepokojącego,że wszystko jest w normie. Dał mi leki na dokrwienie i kazał nosić lużną bieliznę. Czy to w 100% wyklucza raka jąder? Czy jeszcze coś trzeba zrobić? Pozdrawiam

Witam,
Przede wszystkim rak jądra w zdecydowanej większości nie boli. Jądro jest powiększone niejednorodnie.Badanie USG w 100% wyklucza lub potwierdza guza nowotworowego jądra.