Nadwrażliwość na dźwięki u 5,5-miesięcznego syna

Moj 5,5 miesieczny syn jest bardzo nadwrazliwy na dzwieki po chwili ciszy gdy ktos wypowie slowo normalnym tonem zrywa sie tak jak w odruchu moro. Kiedy udajemy kotka mowimy wysoka intonacja glosu czy spiewamy okreslony typ piosenek przerazliwe placze tak samo gdy uruchamiamy odkurzacz lub blender. Czy powinnam byc zaniepokojona?

Milena Lubowicz

Trudno powiedzieć czy coś niepokojącego się dzieje. Na pewno należy udać się z dzieckiem do pediatry, żeby dziecko zostało zbadane i ocenione jego napięcie mięśniowe czy rozwój.
Pozdrawiam