Zapytaj lekarza

7 4 0 , 5 9 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nadwrażliwość okolic intymnych jako skutek uboczny odstawienia leku ParoGen

Dzień dobry. po 4 latach parogen i pojawił się u mnie dziwny skutek uboczny tego odstawienia. Chodzi o "nadwrażliwość" okolic intymnych na podniecenie i długotrwałe utrzymywanie się tego stanu. Gdy przejdzie, pozostaje ból. Mam czekać, aż przejdzie? Bardzo proszę o odpowiedź.
KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu

Palenie vs. karmienie piersią

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Opisane objawy nie są opisywane jako skutek odstawienia preparatu Parogen. W celu ustalenia przyczyny dolegliwości sugerowałabym zatem dokładniejszą diagnostykę pod okiem specjalisty ginekologa.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy