Nadwyrężenie nadgarstka a drętwienie dłoni

Witam! Od lutego tego roku nadwyrezylam nadgarstek prawej dloni i od tamtej pory budzilam sie codzien z opuchnieta, sztywna dlonia. bylam u kilku lekarzy juz (UK) aczkolwiek dali mi tylko srodki przeciw bolowe. Reka po najmniejszej fatydze (odkurzanie, noszenie zakupow) cala reka mi dretwieje i czuje mrowienie. Boli mnie bardzo. Na codzien boli, juz mniej puchnie ale palce sztywnieja u reki i cxzesciej dretwieje nawet gdy spie. jak nic nie robie reka i miesien przedramienia boli bardzo. pomocy!

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.