Nadwyrężenie nadgarstka i nawracające bóle

Dzień dobry. Przy pracy nadwyrezyłam prawy nadgarstek, który mnie boli. Boli mnie chyba staw i sciegna przy zgieciu od wewnetrznej strony reki. Jest lekko spuchnieta i chyba jakaś maź mi sie tam utworzyła bo w lewym nadgarstku tego nie mam. Chodzilam na zabiegi (jonoforeza, laser i magnetronik) ale nie pomogło. Lekarz nie potrafi mi pomoc. Co najdziwniejsze bol nadgarstka powraca od 5 miesiecy dokładnie co 2 tygodnie! Ciezko mi pracowac te reką. Prosze o pomoc

Bardzo trudno bez badania odpowiedzieć na tak zadane pytanie ale być może zrobił się ganglion ew. zrobiło sie zapalenie ścięgien.
W każdym przypadku proponuję wykonać usg które te kwestie wyjaśni.
Ganglion leczy się operacyjnie , pozostałe ew. schorzenia zachowawczo ( fizykoterapia )

myśle, ze doszło w wyniku przeciążenia do skrecenia powięzi, jest ich 6 typów , stad bóle , opuchlizna i uczucie ciagniecia, najlepiej jakby udało sie znalżć fizjoterapuete, który pracuje technikami manipulacji powięziowej wg FDM wg Typaldosa pozdr