Nadwzroczność z niedowidzeniem i zez

Witam Mam 34 lat w wieku 5 lat zdiagnozowano u mnie nadwzroczność z niedowidzeniem i zez. Obecnie noszę okulary +7 ,+8 lewe oko praktycznie nie widzi . . Moje pytanie brzmi.Czy jest szansa na poprawienie widzenia przez lewe oko ,jeśli nie to co zrobić żeby prawe się nie pogorszyło . Z góry dziękuje.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do okulisty. Prawdopodobnie jest to możliwe, choć można wnosić na ten temat dopiero po badaniu.

Witam.
W przypadku niedowidzenia brak jest aktualnych przesłanek medycznych , które mogą spowodować poprawę ostrości wzroku.
Jeżeli chodzi o lepsze oko to tylko pozostaje zastosowanie odpowiednich okularów do patrzenia.
Pozdrawiam