Nadżerka a okres?

Przeważnie okres trwa 6 dni, w tym miesiącu 3-go dnia mam tak jakbym miała 6 dzień okresu, czyli końcówkę. Co może być tego przyczyną?
W ciąży raczej nie jestem, gdyż nie mogłam się powstrzymać i zrobiłam test, który nic nie wykazał. Od pewnego czasu leczę się na nadżerkę - czy to może mieć coś wspólnego?

Pozdrawiam

Witaminy w ciąży

Lek. Magdalena Kowalska

Witam!

W tej sytuacji, którą Pani opisuje, nie ma nic niepokojącego - tak po prostu może się wydarzyć, że na przykład wskutek zmiany stylu życia, diety, zmęczenia, stresu, infekcji - miesiączka bądź się opóźni, bądź będzie trwała krócej niż zwykle. Dopiero jak się dołączą  jakieś niepokojące objawy bądź miesiączki będą sukcesywnie coraz skąpsze proponuję kontrolną wizytę u ginekologa.

Tutaj znajdzie Pani filmik na temat nieregularnych miesiączek.

Serdecznie pozdrawiam!