Nagła krwisto-ropna biegunka a rak
Czy nagła krwisto-ropna biegunka z bolem brzucha jest objawem raka? po alkoholu i zjedzeniu twarozku (ktory byl zepsuty jak sie okazalo) utrzymywalo sie to 3 dni i teraz ustalo i wyproznienia sa okey bez krwi,sluzu i ropy.Dodam ze mam 25 lat i zadnych problemow z wyproznianiem i byl to jednorazowy wyapdek. Bylam badana per rectum i wszystko okey,mialam robione crp i morfologie tez wszytsko okey,usg brzucha i rtg jamy brzusznej tez okey dodam ze mam stwierdzone hemoroidy.

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Bartosz Małek
66 poziom zaufania
Szanowna Pani,
Przyczyną Pani dolegliwości najprawdopodobniej była infekcja bakteryjna przewodu pokarmowego. Jeśli dolegliwości powrócą bądź pojawią się jakieś niepokojące Panią objawy sugeruję ponowną konsultację u internisty lub gastrologa.