Nagła utrata wagi ciała i nadmierna potliwość

witam serdecznie!! mam pytanie w sprawie meza ponieważ za żadne skarby nie mogę go namowic na wizyte do lekarza,a od jaiegos czasu schudl w krótkim czasie prawie 25 kilogramow,ogolnie czuje się dobrze jak to twierdzi ala ja się martwię ta waga. wogole od trzech tygodni albo dluzej gdy spi bardzo się poci ze musi się przebierać nawet dwa razy w ciągu nocy,koszulka jest mokra jak by wyprana. niestety nie mam pojęcia co mu może być proszę o przybliżenie mi co się może dziac?? dziekuje

Objawy które Pani opisuje - utrata 25 kg, potliwość, mogą wskazywać na nadczynność tarczycy, którą bezwzględnie trzeba leczyć, ale mogą też świadczyć o innych, poważniejszych schorzeniach. Koniecznie proszę namówić go na wizytę u lekarza.