Nagła zmiana zachowania u chłopaka po 6 latach związku

Jestem z chłopakiem 6lat na poczatku było cudownie spotykalismy sie bardzo czesto smsy rozmowy czułosc iitd Od jakiegos czasu nie przyjezdza do mnie a jak go pytam czemu nie przyjechał to mówi ze nie miał czasu ze przyjedzie jutro a to jutro nigdy nie nadchodzi nie widzimy sie juz misiac;(((co robic?

Psychologia

Z tego co Pani pisze wynika, że mają państwo długi staż związku ale mieszkają w dużej odległości od siebie. Każdy związek przechodzi przez pewne etapy być może w Państwa związku teraz nastał czas na kryzys i tak naprawdę od was zależy jak go przejdziecie. Być może partner jest w sytuacji o której nie chce Pani mówić lub trudno mu o niej mówić. Warto byłoby przeprowadzić rozmowę na ten temat z partnerem i znaleźć jakiś kompromis.