Nagłe pojawienie się pajączków na nogach

Witam, kładąc się spać miałam czystą skórę, wstając rano nogi (od kolan w górę) pokryły się siecią popularnych pajączków. Mam 22lata nie pale papierosów, regularnie uprawiam sport (bieganie), dieta może nie jest najlepsza, ale staram się unikać śmieciowego jedzenia. Z leków na codzień przyjmuję Cyclodynon i Seronil. Czy te pajączki są normalne? Czy pojawiają się tak z dnia na dzień w dużej ilości? Czy powinnam zacząć się martwić i lecieć do lekarza żeby wykonać dodatkowe badania?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do dermatologa. Przyczyn może być wiele, stąd lepiej aby ocenił to lekarz.