Nagłe skoki ciśnienia, osłabienie

Witam,od 2lat mam problem początkowo zaczeło sie od nagłych skoków cisnienia, osłabieniu i omdleniach, teraz czuje ogromny ucisk w głowie jak by narastajace cisnienie, mam wrazenie jak bym źle rejestrował otocznie swoim wzrokiem, tak jak bymbył jakis otumaniony, czesto prawie trace przytomnosc poj akims lekki wysiłku nogi mi sie az same uginaja, mam wrazenie ze serce mi nie równo bije, do tego meczy mnie kaszelsuchy z nikąd, robiłem setki róznych badan z któych nic spejalnego nie wynika. Pomocy

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W zaistniałej sytuacji konieczna jest wizyta u specjalisty. Proponuję konsultację z neurologiem. Nie warto bagatelizować objawów.