Zapytaj lekarza

7 3 9 , 9 6 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nagłe ustanie objawów ciążowych

Dobry Wieczor Jesli kobieta ma objawy ciazy przez dwa tygodnie w tym mdlosci trwajace przez caly dzien to jesli one nagle ustepuja swiadczy to o czyms zlym? Dodam ze jest to 7 tydzien
KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu

Jak wykonać test ciążowy?

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Objawy w pierwszym trymestrze są sprawą indywidualną, u jednych kobiet są bardziej nasilone u innych prawie nie występują. Proszę się nie niepokić, ewentualnie dla własnego spokoju udać się do ginekologa.

0
Milena Lubowicz
72 poziom zaufania

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, gdyż odczuwanie objawów ciążowych jest bardzo zmienne, niektóre kobiety prawie w ogóle ich nie odczuwają, inne znowu bardzo silnie. Wszystko to związane jest z wahaniami hormonalnymi. Jeżeli się Pani niepokoi proszę udać się do ginekologa, poprzez badanie usg oceni on rozwój ciąży.
Pozdrawiam

0
Magdalena StusiĹska
76 poziom zaufania

Jeżeli nagłe ustąpienie objawów Panią niepokoi, lub pojawiły się nowe, dodatkowe objawy które Panią niepokoją- można skonsultować się z lekarzem ginekologiem.

Do jej zainteresowań medycznych należy anestezjologia i intensywna terapia, radiologia, ginekologia, medycyna rodzinna, a także medycyna ratunkowa.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy