Nagłe wystąpienie nerwowości i napady płaczu

witam.od jakiegos czasu stałam sie MEGA nerwowa,wszystko mnie denerwuje,drazni,smuci,malo jest rzeczy z któreych mogłabym sie cieszyc,raczej mam napady płaczu wieczorami ,jakiegos doła.....nie wiem co sie ze mna dzieje ale nawet maz zauwazył ze jestem bardzo nerwowa,złosliwa,nic mi nie pasuje .jak dziecko poprosze o cos a tego nie zrobi wpadam zaraz w złosc albo jak mnie nie posłucha to zaraz krzycze:(,nie wiem czy to nerwica czy jakas depresja.....?co mam zrobic by taka nie byc?...pozdrawiam

Witam, proszę skonsultować się z psychologiem, który podczas spotkania diagnostycznego dopyta Panią o pewne objawy i ewentualnie dobierze odpowiednia formę pomocy. Za takim stanem zwykle stoi przyczyna w postaci problemów osobistych,lub objawów innej choroby, warto także skonsultować się z lekarzem POZ, zrobić badania krwi itp. Pozdrawiam.