Nagłe zasypianie i duży głód po przebudzeniu

Witam Czym moze byc spowodowana taka sytuacja... Czasem "ucinam" sobie mala drzemke i w momencie kiedy sie budze czuj sie strasznie glodna, jakbym nie jadla od dnia poprzedniego. Czasem po przebudzeniu oprocz glodu czuje rowniez ogromna ochote na cos slodkiego. Moje drzemki wygladaja tak, ze usne wlasciwie zaraz i wszedzie gdzie sie poloze,niezaleznie tez od pory dnia. Czy takie nagle/szybkie zasypianie a przede wszystkim ten wielki glod moga miec jakies glebsze, zdrowotne podloze? Pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Sam opis to zbyt mało by stawiać konkretną diagnozę, jednak sugerowałbym oznaczenie poziomu glukozy we krwi.