Nagłe zawroty głowy, nudności i utrata równowagi

Witam. Od dwóch lat co jakiś czas pojawiają mi się nagle zawroty głowy z utratą równowagi, czasem i świadomości, po chwili nudności i wymioty. Trwa to kilka, kilkanaście minut. Miałam zrobione rtg kręgów szyjnych - lekkie zwyrodnienia, usg jamy brzusznej - b/z, tomograf głowy z kontrastem - b/z, TSH - w normie, elektrolity, ekg - b/z, badanie oczu - bez zmian, wizyta u laryngologa bez możliwości sprawdzenia błędnika. Co jeszcze powinnam zbadać? O czym mogą świadczyć powyższe objawy?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Sugerowałbym zgłosić się do neurologa. Warto także wykluczyć problemy kardiologiczne. Często przy niewydolności krążenia czy defektach w obrębie zastawek mogą pojawiać się podobne objawy.