Nagłe zmiany nastrojów u 18-latki

Witam. Mam taki problem. Chodzi o nagłe zmiany nastrojów, poteafię być strasznie kochana, a za chwilę czuć takie odrzucenie do innych,złość. Wiem, jakie mają czułe punkty i krzywdzę,bo nie chcę żeby ktoś zrobił to pierwszy. Moje kontakty ze znajomymi osłabiły się w oststnim czasie, kompletnie mnie nie obchodzą i jedne ich słowo,a dostaje furii w głowie. Okaleczam się, piję. Wszystko aby uciec od tej szarej rzeczywistości, która mnie przytłacza. Głodzę się, po czym zaczynam jeść wszystko.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza