Nagłe zostawienie rodziny i psychoterapia

Czy psychopatia moze być powodem nagłego (z minuty na minutę) porzucenia przez męża mnie i dwójki dzieci? Pózniej kilkakrotnie wracał na 2-3 noce, miesiąc, mówił dziecku, ze juz nigdy go nie zostawi, do mnie mówił, ze mnie kocha, po czym po 2 tygodniach złożył pozew o rozwod. Czy powodem opisanej sytuacji jest psychopatia, czy jaka inna dolegliwość? Co odpowiada za tak nieodpowiedzialne zachowanie? Teraz traktuje mnie, jakby mnie nie znał. Unika. Jakby był obrażony.

Dzień dobry,

Powodów zachowania Pani męża może być wiele, i nikt bez rozmowy z Pani mężem nie jest w stanie tego stwierdzić.

Mgr Patrycja Stajer

Dzień dobry
proszę skorzystać z pomocy psychologicznej, nie znajdzie Pani odpowiedzi na wszystkie pytania ,ale terapia i wsparcie pozwoli Pani poradzić sobie z trudnościami
Pozdrawiam