Nagły ból pod łopatką promieniujący do barków

Ból pleców kucie i ścisk po lewej stronie pod łopatka co to moze byc. Siedziałam w pracy i raptem mnie zlapalo az chwilami promienieje do barku. Jakby ktos mnie walnął. Nigdy tak nie miałam rano nic nie było. Ns dworze upały w pracy klima ale siedzę daleko od niej w kącie. Biorę tegretol czasem zdąża się zapomniec wziąć bywam nerwowa wciaz senna czasem duszności potliwosv i szybko się mecze. Szczupła 23lata

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza oraz wykonać podstawowe badania profilaktyczne krwi a także ekg serca. Nie wykluczone, że jest to związane np z kręgosłupem.