Nak interpretować wynik rtg płuc?
Witam,jak interpretować wynik rtg: płuca bez zmian ogniskowych,o wzmożonym rysunku okołooskrzelowym okolic przywnękowych. Serce nie powiększone. Przepona gładka,kąty przeponowo-żebrowe wolne. Pogłębiona kyfoza

KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu
Witam szkoda że nie podała Pani żadnych informacji klinicznych. Wynik może sugerować infekcję