Nakłonienie siostry na leczenie psychiatryczne

jak nakłonić siostre do leczeniapsychiatry ktora słyszy głosy w telefonie bije gorąco ze ściany i siedzi z papierami na głowie w domu czipy podadają do prądu i oskarża najblizsza rodzinę

Dzień dobry,

Pani siostra powinna być pod opieką lekarza psychiatry.
Proszę udać się do lekarza psychiatry i zorganizować siostrze wizytę domową.

Witam,
Mało informacji mamy podanych dotyczących siostry. np: W jakim jest wieku?co się stało przed wystąpieniem objawów ? od kiedy ma objawy i jaki był ich początek? czy to się kiedyś już zdarzyło?Czy już miała jakieś doświadczenie ze szpitalem lub lekarzem psychiatra?
Wobec braku współpracy ze strony siostry, proszę samej udać się do przychodni na konsultację i poprosić o wizytę domową lub zamówić wizytę domową
prywatnie.

pozdrawiam