Napad depresji, lęku i niepokoju

Przez ok 6 dni miałam objawy głębokiej depresji. Przez ok. 70% doby spałam. Resztę czasu stanowiły płacz (nie do powstrzymania), rzadziej lęk bądź irytacja. Zupełnie nie byłam w stanie kontrolować swoich emocji, ilości snu. Czułam ciągłe wyczarpanie. Równolegle miałam objawy somatyczne - ból migdałków i atak bardzo silnego bólu żołądka. Dwa dni temu minęło wszytsko. Został tylko niepokój. Nie wiem jakie mogą być przyczyny tego, co się stało. Boje się, że to się powtórzy. Co to mogło być?

Dzień dobry!

Nie jest możliwe postawienie żadnej diagnozy bez osobistego kontaktu, dłuższej rozmowy, większej ilości informacji i przeprowadzenia badań diagnostycznych. Proszę zgłosić się np. do Poradni Zdrowia Psychicznego.

Pozdrawiam!

Dzień dobry,
Wygląda na to, że bardzo Pani coś przeżywa. Nie opisuje jednak Pani swojej sytuacji życiowej. Czy coś się wydarzyło w tym czasie? Proszę udać się na konsultacje do psychologa.
Pozdrawiam serdecznie!

Dzień dobry,

Proszę udać się do np.: Poradni Leczenia Nerwic lub Poradni Zdrowia Psychicznego, gdzie uzyska Pani stosowną pomoc.