Napadowe zawroty głowy

Witam jestem kobietą ,mam 33 lata do wizyty p.neurolog zostało dwa tyg. Bardzo proszę o zinterpretowanie mojego wyniku z EEG głowy.Rozp:Napadowe Zawroty Głowy.OPIS BADANIA: W odprowadzeniach ciemieniowo-potylicznych dominuje rytm alfa 10,5csek,symetryczny,synchroniczny,o amplitudzie 45uV.RZ dobrze wyrażona.HV i FS nie zmienia zapisu. ORZECZENIE:Zapis w granicach normy.Liczne artefakty mięśniowe w czasie HV.

Witam serdecznie.
Wynik badania eeg zawsze należy interpretować łącznie z dokładnym wywiadem lekarskim i badaniem neurologicznym pacjenta. Nie jest to bowiem badanie, które w sposób jednoznaczny sugeruje nam jakiekolwiek rozpoznanie. Opis powinien więc zinterpretować lekarz neurolog po przeprowadzeniu bezpośredniego badania.

Zapis eeg jest prawidłowy.
Diagnostykę napadowych zawrotów głowy należy wykonać koniecznie i według zaleceń prowadzącego specjalisty neurologa.Rozważy wszystkie możliwe przyczyny -tak jak napisał Pan dr powyżej- także m.innymi naczyniowego pochodzenia.
Pozdrawiam