Napadowy kaszel u rocznej córki

Witam, moja roczna coreczka od 26 grudnia ma napadowy kaszel gl w nocy czasem sporadycznie w ciagu dnia, robilam inhalacje, dawalam syropy, oklepywalam i nic nadal kaszle. Co robic? (bylam w grudniu u pediatry)

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Taka sytuacja wymaga ponownej wizyty u pediatry. Możliwa jest alergia lub np zbyt suche powietrze.