Napadowy kaszel, utrata przytomności, zawroty głowy

witam od jakiegos czasu mam dziwne objawy otóz co jakis czas pojawia sie u mnie napad dziwnej choroby dostaje wtedy dusznosci meczy mnie napadowy kaszel trace wtedy siły nawet przejscie do łazienki to dla mnie straszny wyczyn robi mi sie slabo kreci mi sie w głowie to trwa tak okolo tygodnia potem wraca do normy by znów sie pojawic za jakis czas Dodam ze lecze sie hematologicznie mam chłoniaka przeszłam chemioterapie lekarz prowadzacy wyklucza zwiazek moich objawow z choroba

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Należałoby wykonać świeże oznaczenie morfologii krwi. Możliwe iż jest to wynik anemii.