Napady agresji, strach przed ciemnością i histeria

Witam. Chcialabym sie dowiedziec czy powinnam isc do slepcjalisty. Ostatnio czesto mam napady agresji nawet z blachych powodow, panikliwie boje sie ciemnosci i popadam w histerie nawet kiedy ktos z boku powiedzialby ze nie mialam powodu, krzycze wtedy, ze nienawidze ludzi i kompletnie padam na ziemie i zaczynam plakac, dostalam rowniez jakis plam w okolicach plecow, nie wiem co robic, moze ktos mi pomoc?

Witam Panią
Przede wszystkim ważne jest, żeby Pani problem
został prawidłowo zdiagnozowany.
Żeby Pani pomóc, trzeba poznać dokładnie naturę Pani problemu,
dotrzeć do jego źródeł i na tej podstawie opracować właściwą
metodę terapii.
Zachęcam Panią do skonsultowania swojego problemu z psychologiem
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl

Witam serdecznie,

To niepokojące o czym Pani pisze. Myślę, że pomoc specjalisty jest niezbędna. Przede wszystkim potrzebuje Pani psychoterapii (terapeuta). Warto również spotkać się z psychiatrą, by właściwie zdiagnozować obecne trudności, z którymi się Pani boryka.

Zapraszam na rozmowę.
Pozdrawiam serdecznie,
Magdalena Rachubińska
PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA