Napady gorąca, zwiększona potliwość oraz bóle głowy podczas stosowania tabletek na odchudzanie

Witam, niepokoję się o koleżankę z pracy. Od kilku dni ta osoba łyka tabletki na odchuchanie "Therm line" firmy Olimp, 2 razy dziennie po 2 tabletki. W tym czasie koleżanka zaczęła mieć napady gorąca, zwiększoną potliwość oraz bóle głowy. Do tego prawie nic nie je tłumacząc to brakiem łaknienia. Nie wygląda mi to dobrze. Czy takie objawy są normalne, czy lepiej żeby koleżanka to odstawiła? Jest to osoba w wieku 35 lat, 165 cm wzrostu, waga ok. 65 kg, na nic nie choruje. Pozdrawiam

Milena Lubowicz

W przypadku takich niepokojących objawów zalecałabym odstawienie tabletek.
Pozdrawiam