Napady gorąca, zwiększona potliwość oraz bóle głowy podczas stosowania tabletek na odchudzanie

Witam, niepokoję się o koleżankę z pracy. Od kilku dni ta osoba łyka tabletki na odchuchanie "Therm line" firmy Olimp, 2 razy dziennie po 2 tabletki. W tym czasie koleżanka zaczęła mieć napady gorąca, zwiększoną potliwość oraz bóle głowy. Do tego prawie nic nie je tłumacząc to brakiem łaknienia. Nie wygląda mi to dobrze. Czy takie objawy są normalne, czy lepiej żeby koleżanka to odstawiła? Jest to osoba w wieku 35 lat, 165 cm wzrostu, waga ok. 65 kg, na nic nie choruje. Pozdrawiam
KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu

Zatrucie grzybami - powikłania

Powikłania występujące po zatruciu grzybami i skuteczność działania podanych leków uzależnione są od czasu, w jakim pacjent zgłosi się do lekarza. Informacji na temat możliwych powikłań występujących po zatruciu grzybami, udziela toksykolog, dr Piotr Burda.

Milena Lubowicz
72 poziom zaufania

W przypadku takich niepokojących objawów zalecałabym odstawienie tabletek.
Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty