Napady i zawroty głowy, słabości i bóle mięśni

Co może być? Wiem, że mam głupie pytanie, ale od jakoś dawnego czasu robi mi się czasami tak dziwnie czuje się osłabiona tylko nie w każdym dniu i to dziwne jest dla mnie, ale myślę, że to mogą być objawy bialaczki . Bo są to napady zawroty głowy i słabości i bóle mięśni. Jaki badania bym musiał zrobić, żeby, chociaż trochę się uspokoić.

Aleksander Ropielewski

Zdecydowanie są to objawy bardzo mało specyficzne, aby na ich podstawie podejrzewać białaczkę. Na pewno powinna Pani wykonać podstawowe badania krwi i skonsultować się z lekarzem.

Witam. Na pewno na podstawie wyłącznie takich objawów nie podejrzewałbym białączki - proszę na zapas się nie denerwowac:) Polecam wizytę u lekarza rodzinnego, zbada Panią i zleci podstawiwe badania (jak morfologia krwi, glukoza, TSH).