Napady kaszlu, gorączka, bóle brzucha u 3-latka

Witam mam w domu chorego 3-latka który od 3 tygodni ma napady kaszlu 2 razy dziennie wczoraj wieczorem rozbolał go brzuszek i dostał gorączkę 38 stopni byłem z nim na pogotowiu pani doktor wypisała polprazol 20mg co zdziwiło troche famacełte czy może wrucić do tego szpitala proszę o radę nie wiem co robić Pani doktor w szpitalu nic konkretnego nie powiedziała i chyba chciała nas się szybko pozbyć takie robiła wrażenie proszę o szybką radę

Milena Lubowicz

Jeżeli ma Pani wątpliwości proszę udać się do swojego pediatry. Bez zbadania dziecka nie jestem w stanie powiedzieć na co jest chore.
Pozdrawiam