Napady kaszlu w nocy u 3-letniej córki

Moja 3 letnia córka ma napady kaszlu w nocy, w ciągu dnia trochę pokasłuje. To już trzeci raz od września. W zeszłym roku było tak całą zimę. Co to może być i jak jej pomóc? Dziękuję za odpowiedź

Milena Lubowicz

Może jest to spowodowane zbyt suchym powietrzem. Proszę dbać o wietrzenie pomieszczeń i nawilżanie powietrza. Może dziecko jest alergikiem?
Pozdrawiam