Napady lękowe, płaczliwość, ból mięśni i biegunki a stan po leczeniu depresji

3 lata temu mialam podejrzenie depresji i leczylam sie,wydawalo mi sie ze juz sobie poradzilam lecz Od jakiegos czasu mam napady lekowe,dosc czesto placze,bez powodu bola mnie miesnie i dostaje biegunek.Czy depresja powrocila czy to cos innego?Z powodu pracy jestem w ciaglym stresie

Witam serdecznie,
Mogą to być objawy depresyjne. Dodatkowo wspomniała pani o stresującej sytuacji w pracy, która może nasilać lub wywoływać opisane przez panią stany. Być może warto byłoby w tej sytuacji skonsultować się z psychologiem.
Pozdrawiam,
Anna Pułan-Laudańska

Dzień dobry,

Nie pisze Pani czy wcześniejsze leczenie polegało wyłącznie na farmakoterapii czy również podjęła Pani psychoterapię.
Myślę, że najlepiej jak uda się Pani do Poradni Leczenia Nerwic, PZP (w ramach NFZ) bądź korzystając z oferty prywatnej.