Napady lęku u 24-latka

mam jakiś napad lęku, od 1h ciągle się boję, że mam jakiegoś raka skóry, każdy pieprzyk mnie przeraża, albo każde zgrubienie na prąciu to rak, że umrę. Wszystko mnie ściska w środku, kiedyś takie stany mijały jednak teraz ciągle o tym myślę i boję się. Do tego mój brat zmarł kilka lat temu, przez to mam jeszcze większą paranoję. Co mam zrobić aby się uspokoić? Nie chcę umrzeć ale ten lek to straszna tortura.

Witam. proszę jak najszybciej zgłosić się po pomoc do psychologa, psychoterapeuty i psychiatry, który może przepisać właściwe leki uspokajające. psychoterapia wydaje się konieczna, ponieważ najprawdopodobniej lęki te związane są z odejściem brata. Trzeba to przepracować, aby uzyskać spokój wewnętrzny. Pozdrawiam