Zapytaj lekarza

7 4 2 , 9 5 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Napady lęku u 24-latka

mam jakiś napad lęku, od 1h ciągle się boję, że mam jakiegoś raka skóry, każdy pieprzyk mnie przeraża, albo każde zgrubienie na prąciu to rak, że umrę. Wszystko mnie ściska w środku, kiedyś takie stany mijały jednak teraz ciągle o tym myślę i boję się. Do tego mój brat zmarł kilka lat temu, przez to mam jeszcze większą paranoję. Co mam zrobić aby się uspokoić? Nie chcę umrzeć ale ten lek to straszna tortura.
MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu

Udar - kiedy wezwać karetkę?

P { margin-bottom: 0.21cm; } Jednostronna bezwładność, drętwienie kończyn, niewyraźne mówienie i problemy ze zrozumieniem mowy, ostry ból głowy ? to objawy udaru mózgu. Istnieje kilka objawów poprzedzających udar, będącymi sygnałami ostrzegawczymi.

Dzień dobry!

Proszę zgłosić się np. do Poradni Zdrowia Psychicznego w swoim mieście. Drogą leczenia stanów lękowych jest psychoterapia, kontakt z psychologiem, niekiedy także ze wsparciem lekarza psychiatry.

Pozdrawiam!

Psycholog, seksuolog i mediator rodzinny. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
0

Witam. proszę jak najszybciej zgłosić się po pomoc do psychologa, psychoterapeuty i psychiatry, który może przepisać właściwe leki uspokajające. psychoterapia wydaje się konieczna, ponieważ najprawdopodobniej lęki te związane są z odejściem brata. Trzeba to przepracować, aby uzyskać spokój wewnętrzny. Pozdrawiam

Edukator psychologiczny, nauczyciel, socjolog i coach.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy