Napady objadania się u 29-latki

nie radze sobie z napadami objadania sie. jem slodycze wieczorami, juz nie mam sily. mam doktorat do napisania, jestem leniwa i sobie zupelnie nie radze. tylko narzekam

Witaj,
Trzeba się na coś w sobie samej zgodzić,by nie cierpieć /i zarazem nie zajadać/ zaprzeczonych potrzeb osłodzenia sobie życia,szczególnie w tak młodym wieku,gdy są na to znacznie lepsze sposoby.W psychoterapii stosujemy m.in.techniki wizualizacyjne,przy pomocy których rozpoznaje się prawdziwe cele oraz potrzeby a przy takiej wiedzy można świadomie kreować własną drogę rozwoju.I co najważniejsze,wcale nie jest ona wyzbyta wartości czy sensu,w przeciwieństwie do tej narzuconej pod wpływem otoczenia,przekonań,czy wreszcie obrazu samej siebie.
Jeżeli chciałaby Pani spróbować coś dostrzec i zmienić-ze swej strony zapraszam do siebie/niestety odpłatnie/,albo proponuję skorzystać z poradni mających kontrakt z NFZ.
Szkoda życia,bo ono jest znacznie lepsze i bogatsze niż praca naukowa traktowana jako jego zamiennik.
Pozdrawiam serdecznie