Napady osłabienia, zaburzenia widzenia, ucisk w lewej skroni i kłucie w okolicy serca

od pewnego czasu mam napady oslabienia.caly czas zaburzenia widzenia,ucisk w lewej skroni,kłócie w okolicy serca,ogolne oslabienie organizmu,dosc duzy stres.napady zimna,goraca

Lek. Paweł Baljon

Witam! Na podstawie powyższych objawów nie można jednoznacznie rozpoznać przyczyn tych dolegliwości. Zaburzenia widzenia i ucisk w lewej skroni mogą wskazywać na przyczynę neurologiczną, napady zimna i gorąca np. na zaburzenia hormonalne.Konieczne jest wykonanie badań i dokładna diagnostyka. Proszę zgłosić się w najszybszym możliwym czasie do lekarza rodzinnego, może skierować Pana/Panią na dalszą diagnostykę u lekarza specjalisty.