Napady padaczkowe po operacji usunięcia guza płata potylicznego

Jestem po operacji usunięcia guza płata potyli lewego. Mam 22lata. Guz to glejak 1st. Usunęli 98.5% neuronavi w paźdz. Mr teraz jest śr ok 5mm. Oprócz tego pisze coś o zaniku kory mózg. Nie rozumiem? I eeg wykazało napady padaczkowe dostałam tegretol 200 mam tylko niekontrol odrzuty w bok ręki lub nogi i drętwienie rąk i łokci najczęściej prawe. Choruje na Ch Recklinghausena. Kiedyś miałam zabieg na przerost malzowin nosa. Odczuwam ciągłą senność od zawsze

Pozdrawiam serdecznie