Napady płaczu, zobojętnienia i brak sensu życia

Mam 20 lat.Od ok.2-ch lat zmagam się z ciężkimi stanami.Często miewam bezsensowne napady płaczu, zobojętniałam i w niczym nie widzę już sensu. Dawne pasje odeszły na bok, straciłam dokładnie wszystkich przyjaciół i znajomych, nie utrzymuję też kontaktów z rodziną, sama nie wiem kiedy to się stało. Nie mogę zapanować nad swoimi stanami emocjonalnymi, z radości szybko wpadam w płacz, z płaczu agresję.Łatwo jest mnie teraz wyprowadzić z równowagi.Czasem pojawiają się nieciekawe myśli.Nie daję rady

Dzień dobry!

Bardzo proszę pozwolić sobie pomóc i zgłosić się np. do Poradni Zdrowia Psychicznego w swoim mieście.

Pozdrawiam!