Napady strachu i agresji przy leczeniu nerwicy

Biore leki na nerwice, wielokrotnie mdlalam itp.. mam napady strachu i agresji, nie potrafie nad tym panowac, mam "nerwobole" na klatce piersiowej, bije, rzucam ,krzyce, mam ochote kogos zabic. smieje sie sama z siebie, gadam sama do siebie. ostatnio wybilam prawie sciane a leki nie dzialaja,juz 2 paczki lekow zuzylam. chodze po lekarzach i nic, pomocy! :< mam problemu rowniez z pamiecia i nauka.

Szanowna Pani, to, co się z Panią teraz dzieje jest prawdopodobnie skutkiem leków. Leki, które Pani bierze, nie leczą, ale jedynie tłumią objawy zastępując jedne drugimi. Proszę zapoznać się z możliwymi skutkami ubocznymi przyjmowanych przez Panią leków. Odsyłam również do artykułu:
http://opsychiatrii.pl/psychotropy-powoduja-zaburzenia/

Pani potrzebna jest psychoterapia, a nie leki. Psychoterapia jest najsuteczniejszą metodą leczenia zaburzeń lękowych. Polecam udać się do terapeuty, który ma doświadczenie w psychosomatoterapii (pracy z ciałem, pracy z oddechem). Zachęcam Panią do zapoznania się z podejściem Metasystemowym na stronie: www.pocieszka.pl Znajdzie tam Pani również adresy zaufanych specjalistów w pani okolicach.

Pozdrawiam,
Kamil Tarnawski
psychoterapeuta rekomendowany przez
Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej