Napady złości i smutku

Dzień dobry, od około 3 lat mam napady złości i smutku. Zaczynam krzyczeć i wszystkim rzucać, a potem płaczę. Czasem myślę, że lepiej by było na tym świecie beze mnie. Zazwyczaj kiedy mój narzeczony zrobi coś, co mnie drażni, nawet jakąś mało ważną rzecz. Kompletnie nad tym nie panuję!

ponad rok temu

Mgr Joanna Żur-Teper

Witam,
Pani opis jest zbyt krótki i zawiera za mało informacji, dlatego nie jestem w stanie udzielić Pani wyczerpującej odpowiedzi. Jeśli Pani zachowanie utrudnia codzienne funkcjonowanie i nie potrafi Pani nad tym zapanować, myślę, że warto zwrócić się po pomoc do psychoterapeuty. Jeśli uda się Pani odnaleźć przyczynę zachowania z pewnością łatwiej będzie Pani zapanować nad własnymi emocjami. Pani stan trwa już dość długo, dlatego nie powinna Pani zwlekać z podjęciem decyzji o spotkaniu z psychoterapeutą.
Pozdrawiam serdecznie