Napady złości, płaczliwość i kłótnie z mężem

Często jestem nerwowa,tzn.codziennie.Wszystko mnie irytuje,mam napady złości a za chwilę płaczę.Kłóce się z mężem nie mam ochoty na współżycie,a potem zwalam winę na męża i oskarżam go o zdradę.Czy to depresja?

Dzień dobry,

Żeby stwierdzić co Pani jest to musi się Pani udać do lekarza psychiatry celem zdiagnozowania. A jeśli chce Pani zmienić istniejący stan rzeczy, to namawiam na podjęcie leczenia psychoterapeutycznego.

Witaj!
To nie koniecznie może być depresja , mogą być to zaburzenia hormonalne, nierozwiązane sprawy w związku , które poprzez bodźce ujawniają się i doprowadzają do kłotni itp. Proszę znaleźć terapeutę, psychologa oraz zrobić badania i odwiedzić swojego ginekologa lub lekarza pierwszego kontaktu. dopiero po szerokiej analizie tematu można będzie powiedzieć w pełni o problemie.
Pozdrawiam

Mogą to być początki depresji. Jednak nie muszą. Na pewno jest Pani w jakimś kryzysie i warto nad sobą pracować, zanim objawy doprowadzą do większych trudności.
Zachęcam do spotkania ze specjalista- psychologiem, psychoterapeutą lub psychiatra, którzy zdiagnozują i zaproponują metody poradzenia sobie z obecnym kryzysem.