Napady złości u półtorarocznego dziecka

Witam , mam pytanie bo trochę się niepokoję. zauważyłam u mojej półtorarocznej córki napady 'focha' jak się zezłości-czasem całkiem bez powodu rzuca wszystkim , wyzywa do tego po swojemu po czym zaczyna płakać... Czy to jest normalne w tym wieku ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Trudno jest określić czy jest to normalne, choć prawdopodobnie takie zachowania może być charakterystyczne dla wieku.

Zależy to od wielu czynników - może być to normalne zachowanie i nie. Proszę udać się na konsultację do psychopedagoga w celu ustalenia przyczyny zachowania. Niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć na Pani pytanie po powyższym tekście gdyż mam za mało danych. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.