Napięcie nerwowe i sposoby na poprawę nastroju

Jestem b nerwowa. Mam 2,5 letniego synka b krzycze po nim czasami bez powodu. jest bardzo grzeczny. Biore Sympramol- 3raz na dz. i doraznie Afobam. I tak jestem nerwowa. mam dobrego meza i rodziców- pomagaja mi przy malym. Nie jestem juz młoda mam 38 lat. czasami chce miec swiety spokoj- malego wyslalabym w kosmos zeby bylo cicho. Jesienia zawsze czuje sie gorzej. co zrobic alby poprawic sobie humor i nie byc taka spięta. Nie chce brac silniejszych tabletek bo po nich caly dzien jestem senna!!!

Równolegle z farmakologią powinna Pani podjąć terapię u psychoterapeuty. Problemy z emocjami mogą mieć różne podłoże, a fakt dobrego męża i rodziców nie daje gwarancji zadowolenia z życia, spokoju i szczęścia.

Witam,

być może dobrym rozwiązaniem byłoby skontaktowanie się z psychoterapeutą. Mogłaby się Pani rozwinąć swoje sposoby na radzenie sobie z napięciem i stresem.

Pozdrawiam
Ewa Czernik