Napinanie ciała u 6-miesięcznego dziecka

dzień dobry,Moje pytanie dotyczy córki która skończyła 6miesięcy.a mianowicie chodzi mi o to że zauważyłam u niej co jakiś czas że napina całe ciałko,rozkłada rączki ,nóżki są w tym czasie mocno wyprostowane niekiedy po takim ataku zaczyna płakać.dodam że byłam u lekarza i Pani doktor mówiła że nie jest to wzmożone napięcie mięśniowe,Bardzo się denerwuję ponieważ wcześniej urodziłam córkę z rozszczepem kręgosłupa.Proszę o radę.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Koniecznie proszę skonsultować się z neurologiem. Ewentualne nieprawidłowości należy wykluczyć jak najwcześniej.