Narastający niedowład kończyn dolnych

mam narastający niedwład konczyn dolnych ,nogi są jakby bez czucia i koordynacji trudno podnieść nogę i b trudno chodzić bardzo szybko nogi są bardzo zmęczone i muszę usiąść albo położyc się na jakiś czas i to jakby na krótki czas ustępuje przejdę kawałek i brak czucia wraca.

Jan ZajÄc

Witam, powinien Pan skonsultować ten problem z lekarzem POZ. Może on mieć swoje podłoże w poważnej chorobie np. kardiologicznej bądź neurologicznej.